Samolepící fototapety, dekorativní nálepky

zmień kategorie

Samolepící dekorativní nálepky do kuchyně, obýváku, ložnice

Samolepky a samolepící fototapety jsou dekorace, které rádí využíváme při zařizování domů a bytů. Kromě tradičních tapet je stále častěji používáme jako samolepky na dveřě, ledničky nebo zeď.

Pokudy tedy hledáte způsob, aby Vaše dveře vypadaly jako nové, doporučujeme navštívit naši galerii fototapet na dveře v různých provedeních a velikostech. Díky bohaté sbírce různých motivů si můžete vybrat fotografii nebo vzor, který bude dokonale ladit s interiérem místnosti. Fototapety na dveře nejsou pouze krásnou a barevnou dekorací, ale také ideální způsob jak zakrýt poškození nebo škrábance na dveřích. Pokud tedy chcete dveře oživit a dát jim nový vzhled, doporučujeme náhlednout do naši galerie samolepících fototapet na dveře.

Pro všechny, keří hledají zajímavou a jedinečnou výzdobu zdi, doporučujeme samolepku ve formě díry ve zdi. tato jedinečná dekorace budí dojem, že ve zdi byla vytvořena díra, skrz kterou lze vidět vybraný motiv. Okraje nálepky ve formě 3D díry vypadají jako štípaná omítka, drcený kámen, cihla, beton nebo pískovec. Dovnitř můžete vložit libovolný motiv z naší galerie. Nabizíme asi tucet tematických galerií, ve kterých najdete krásné krajiny, zvířata, rostliny, květiny, památky a achitekturu.

Samolepky na lednice zase nabízíme pro ty, které už nudí bilá, stříbrná nebo černá lednička. Naše samolepky na lednice mohou zcela změnit nejen vybavení, ale také dodávají nový charakter celé kuchyně. Nabízené samolepící fototapety na lednice lze objednat v několika velikostech, ale především ve stovce krásných motivů rozdělených do tematických galerií.