Obrazy na plátně canvas

zmień kategorie

 

Obrazy tištěné na plátně canvas

Trh nástěnných dekorací se neustále vyvíjí. Dávno pryč jsou časy, kdy bylo nutné se omezovat při výzdobě stěn jen na tradiční nebo papírové obrazy. Dnes stále častěji si zákazníci pořizují obrazy potištěné na plátně canvas. Především proto, že můžeme takto vytisknout každý motiv a fotografii. Navíc digitální potisk na plátno canvas zajistí, že obraz na plátně v nejvyšší kvalitě odráží každý detail motivu a jeho barevnost.

Vyberte velikost a motiv obrazu do interiéru

Jinou předností obrazů na plátně je možnost přizpůsobit motiv téměř každému formátu. Každý motiv tedy lze prezentovat jak ve velkém, tak i v malém formátu. Některé obrazy canvas jsou větší a hodí se pro velké stěny a prostory. Jinými, tištěnými v malém formátu, je možné vyzdobit menší interiéry nebo ty, kde visí hodně nástěnných dekorací a nezbývá již místo na obraz ve velkém formátu.

Obrazy canvas to je také velké množství a rozmanitost barev a vzorů. Motivy a fotografie tiskneme na plátno, takže vypadají velmi přirozeně.

Tisk obrazů tímto způsobem dovoluje získání podobného efektu jako u opravdových orámovaných obrazů malovaných na plátně. Obrazy canvas mají ale moderní podobu. Tyto obrazy jsou proto vhodné pro zdobení stěn prakticky jakéhokoli interiéru. Moderní motivy se ideálně hodí pro designerské, minimalistický, moderní interiér. Výběr floristických a historických motivů může pomoci ozdobit stylizované interiéry. Obrazy na plátně nevyžadují žádnou další údržbu, s výjimkou běžného stírání prachu vlhkým hadříkem. Součásti balení jsou přívěšky určené k montáži na stěnu.

Použité plátno a nabízený formát nástěnných dekorací spokuje se sebou moderní svěžest a tradici. Kdyby byly stěny zdobené uměním a reprodukcemi. Dnes můžeme na plátno potisknou jakoukoliv grafiku. Nejpoužívanější motivy zobrazují přírodu, přírodní scenérie, rostliny a květiny. Realizjeme rovněž značné množství obrazů s Vámi dodanými fotografiemi, připomínajících nejlepší okamžiky života.

Fotoobrazy na plátně z vlastních fotografií a grafik

Fotoobrazy vytištěné na plátně mohou být vyráběny masově, a přesto každý z nich vypadá, jako by byl jedinečný. Tato forma nástěnné dekorace se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit dům nebo byt, nebo třeba i místo, kde každý den pracuje. Pokud si chcete zvěčnit své nejlepší okamžiky, např. ze snů, vysněných prázdnin, vaší svatby, nebo možná někoho chcete překvapit - každá z těchto příležitostí je dobrá pro připomenutí příjemných událostí. V každém domě nebo kanceláři bude prostor pro city a vzpomínky. Díky těmto prvkům se budeme v našich domech a bytech cítit ještě lépe.

Nabízíme rovněž jiné druhy moderních dekorací na stěnu: skleněné obrazy a obrazy na akrylovém skle.