O nás - WallMuralia.cz

Díky výjimečné kvalitě tisku na skle, akrylu nebo plátně canvas můžete dnes vytvářet nevšední uspořádání interiérů. Neobvyklé barvy, potisky odrážející každý detail to jsou charakteristické vlastnosti nástěnných dekorací na skle nebo akrylu. Na webu WALLMURALIA vám chceme ukázat všechny přednosti a krásu těchto nádherných obrazů, panelů a dalších prvků interiérového designu.

WALLMURALIA jsou obchody, kde vám nabízíme obrazy na skle, obrazy na akrylu, obrazy tištěné na plátně, skleněné kuchyňské panely a nástěnné hodiny na skle. Na kterémkoliv z těchto produktů můžeme vytisknout vámi zvolený motiv. Navíc pro každý z těchto produktů si můžete zvolit velikost, která se bude nejlépe hodit do interiéru vašeho domu.

Galerie s obrazy, panely nebo hodinami obsahují několik tisíc unikátních a tematicky různorodých motivů. Doufáme, že zaujmeme každého zákazníka. Každý z těchto motivů můžeme přenést na skleněné dekorace do kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice. Díky použití nejmodernější technologie digitálního tisku na skleněných a akrylových panelech se objednávané nástěnné dekorace vyznačují nejvyšší kvalitou potisku a přesnou reprodukcí nejmenších detailů motivů.

Po volbě dekorace (obraz, hodiny nebo panel na skle, akrylu nebo plátně) a zadání údajů potřebných k realizaci objednávky si můžete zvolit jeden z dostupných způsobů platby. O několik dnů později, v závislosti na produktu, přijede kurýr s objednanou nástěnnou dekorací.

Příklady vizualizace interiéru s našimi produkty