Fototapety díra 3D

zmień kategorie

Fototapeta imitující díru ve stěně - efekt 3D

Chceme-li zeď v místnosti vyzdobit, nemusíme ji polepovat tapetou nebo věšet obrazy. Nabízíme novou, úžasnou dekoraci – samolepicí nálepku ve tvaru díry ve zdi. Nálepka na první pohled vypadá tak, jako by zeď našeho pokoje byla zničena výstřelem z děla nebo úderem krumpáče. Polep je ve tvaru díry ve zdi, odhalující odloupnutou omítku, rozdrcený kámen, cihly, beton nebo pískovec. Okraje jsou nepravidelné, roztřepené a oloupané, ale po chvíli zjistíte, že i přesto je to zajímavý a fascinující vzor.

Ale to není všechno. 3D díra ve zdi, kterou vidíme na nálepce, nám odhaluje nové, nečekané pohledy. Skrze tuto zdánlivou díru můžeme pozorovat nádherné krajiny, zvířata, rostliny a květiny, úžasné památky a architekturu.

Moderní forma dekorace stěn s použitím nálepek s 3D efektem

Díváme se na ně, jako přes okno, ale toto okno není všední, pravidelné čtyři orámovaní skla. Fascinující, nepravidelný tvar 3D díry ve zdi upíná silnější pozornost na naši nálepku než pohled z okna.
Nálepka 3D díra ve zdi je zcela novou formou dekorace stěn: něco mezi tapetou (lepí se na stěnu) a obrazem (má omezený tvar a velikost a jedinečný vzor). Můžeme ji nalepit na stěnu jednotlivě, ale také navrhnout dva nebo tři „otvory“, v závislosti na velikosti plochy stěny a naší tvořivosti. Navíc je univerzální, pokud jde o místo dekorace. Zvolený vzor tapety ve tvaru 3D díry ve zdi může být umístěn na libovolném místě našeho bytu nejen v pokojích, ale i v koupelně a na chodbě, kde často postrádáme nápady pro dekoraci zdí.

Nezapomeňte, že imitace díry ve zdi s krásným výhledem nebo za ní zobrazenou krajinou může vizuálně zvětšit prostor malých místností, ve kterých - přebývajíc každý den - se cítíme trochu stísněně. Tento typ fototapety v podobě nálepky na zeď přidá interiéru více života a energie. Budete mít pak pocit otevřeného prostoru vycházejícího z nálepky díra 3D.

Chcete-li ozdobit další předměty, jako jsou dveře a ledničky, navštivte stránky: fototapety na dveře a nálepky na lednici.