Nálepky, fototapety na dveře

zmień kategorie

Moderní nálepky na dveře s desítkami módních motivů

Pokud už nastal čas na výměnu starých, zničených dveří za nové, navrhujeme zvážit jiné řešení. Možná jen postačí jim vdechnout nový život tím, že je přelepíte samolepicí fólii na dveře. Tímto způsobem dosáhnete dvou cílů: nejen „zakryjete“ ve vaší místnosti neatraktivní docela velkou plochu, ale také krásně vyzdobíte byt.

Jednoduchá instalace díky trvanlivým samolepícím nálepkám

Fototapeta na dveře účinně zakryje veškeré nedokonalosti starých dveří a vytvoří nové klima, jakoby nádherný obraz na stěně. Snadno se udržuje v čistotě a její vzorek se při mytí nesmývá.
Máme hodně vzorů samolepicích fólii na dveře, všechny jsou nádherné a tematicky různorodé. Můžete si tedy zvolit správnou samolepicí fólii na dveře kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a dětského pokoje.

Všestranné použití fototapet na dveře: do kuchyně, obýváku, pokoje, ložnice

Samolepicí fólie na dveře může také dokonale vyzdobit dveře skříně, zvláště v případě jednotvárného zaplnění plochy celé stěny. Jediný, dobře zvolený barevný důraz může vytvořit neočekávaný dekorativní účinek.

Každou z naších nálepek na dveře najdete ve třech různých velikostech:

  • 75 x 205 cm,
  • 85 x 205 cm,
  • 95 c 205 cm.

Díky tomu bude možné přesně přizpůsobit grafické téma dveřím různých šířek. Nálepky na plné dveře se ideálně hodí pro malé pokoje. Mohou být použity k aplikaci motivu na povrch dveří, který vizuálně zvětšuje místnost a dává iluzi většího prostoru. Za tímto účelem jsou nejčastěji vybírány nálepky na dveře s výhledem na úzké ulice, schody, dlouhé mosty a další motivy s 3D efektem. Abstraktní motivy určitě budou fungovat v moderních designérských místnostech, zatímco nástěnné výjevy pro dveře v retro stylu pozitivně ovlivní výzdobu stylizovaných interiérů. Nabídka také zahrnuje nejoblíbenější motivy používané také v nástěnných malbách, tj. květinové a rostlinné motivy, pohled na les, krajinu, městské motivy, zvířata, černé a bílé tapety, geometrické tapety a mnoho dalších.

Pokud kromě dveří chcete osvěžit vzhled vaší lednice nebo stěn, určitě navštivte: nálepky na ledničky a 3d nálepky na zeď - díry.