Blog - WallMuralia.cz

15.09.2022

Zařizujeme pokoj pro kluka – uspořádání, inspirace, nápady

Plánujete změnit uspořádání pokoje svého dítěte? Víme, že navrhování chlapeckého pokoje je pro mnoho rodičů výzvou! Existuje mnoho věcí, které je třeba zvážit: jakou barvu by měly mít stěny? Jaké by mělo být ložní prádlo?

více
10.08.2022

Jak udělat, aby malá místnost vypadala větší – tipy pro roztažení prostoru

Dobrou zprávou je, že optické zvětšení prostoru je mnohem jednodušší, než si myslíte! Ve skutečnosti jde o dovedné použití měřítka, světla a doplňků. Ukážeme vám několik triků, které stojí za to použít v místnosti, aby vypadala prostorněji.

více
12.07.2022

Jak sladit obývací pokoj s ložnicí? Chytré způsoby, jak vytvořit úspěšný projekt

Kombinace ložnice a obývacího pokoje má mnoho výhod. Jednou z hlavních je úspora místa. Díky dobře navržené místnosti budete mít stále svůj vlastní soukromý prostor, když ho budete potřebovat, a zároveň si budete užívat společnost ostatních ve svém obývacím pokoji. Jak spojit obývací pokoj s ložnicí na malé ploše?

více
13.06.2022

Jak uspořádat zeď s televizí? Zajímavé nápady pro prostor kolem televizoru

Stěny mají obrovský vliv na vzhled, styl, architekturu a funkci místnosti, a proto je jejich uspořádání velmi důležité. Chcete-li zjistit, jak co nejlépe využít své zdi, musíte vědět, co dokáží. Dnes se zaměříme na zeď s televizí! Její uspořádání může mít obrovský dopad na styl a funkčnost vašeho prostoru.

více
16.05.2022

Bílá kuchyň – nápady, které ukazují, že neutrální barvy nikdy nevyjdou z módy

Bílá kuchyň je kvalita sama o sobě. Toto barevné schéma lze posunout libovolným směrem – od moderních uspořádání až po ty útulnější a klasičtější. Pomocí textur můžete vytvořit teplou a přátelskou rustikální kuchyni, nebo se rozhodnout pro něco elegantnějšího a odvážnějšího.

více
13.04.2022

Obývací pokoj v minimalistickém stylu – jak jej uspořádat?

Minimalismus vznikl jako reakce na přebytek věcí, které nedávají našemu životu žádnou hodnotu. Stále více lidí se rozhoduje pro minimalistické interiéry, aby se zbavili přebytků, které jen způsobují horší náladu. Každý z nás sní o chvíli relaxace po náročném dni. 

více
16.03.2022

Zařizujeme šedý obývací pokoj – jaké doplňky a vybavení oživí interiér?

Šedý design obývacího pokoje je oblíbenou volbou mnoha majitelů domů. Jedná se o velmi neutrální barvu, a proto se skvěle hodí do jakéhokoli uspořádání. Šedá je nejlepší odstín, pokud chceme, aby náš domov vypadal moderně a stylově.

více
26.11.2021

Kuchyně v průmyslovém stylu – jak ji zařídit?

Je čas na kompletní přestavbu kuchyně, nebo jen chcete osvěžit její vzhled? Možná právě jednoduchost a funkčnost průmyslové kuchyně vás osloví! Napovíme vám, jak v několika krocích vytvořit moderní atmosféru v průmyslové verzi.

více
16.08.2021

Jak zařídit malý pokoj pro dvě děti? Nápady a inspirace na uspořádání interiéru pro sourozence

Když je počet ložnic omezený, pak se společný pokoj pro děti stává nutností. Řekneme vám, jak uspořádat malou místnost, aby se stala funkčním místem pro odpočinek, učení a kreativní zábavu.

více
09.07.2021

Jak moderně vyzdobit předsíň – uspořádání a inspirace, které vás povzbudí ke změně!

Chodba je vizitkou celého domova. Je to první místnost, kterou hosté uvidí, proto je velmi důležité, aby byla navržena nejen funkčně, ale i reprezentativně. Předsíň má být stylovým vstupem do celého domu. Řekneme vám, jak vyzdobit vstupní halu tak, aby dokonale zapadla do výzdoby vaší domácnosti.

více
15.06.2021

Jak zařídit pokoj dítěte?

Uspořádání dětského pokoje je pro rodiče skutečnou výzvou, protože musí zajistit, aby byl atraktivní a zároveň plně funkční. Ať už pokoj patří chlapci nebo dívce, je důležité, aby prostor stimuloval představivost a umožňoval rozvoj jak malého dítěte, tak i dítěte ve školním věku.

více
18.05.2021

Jak zařídit ložnici ve skandinávském stylu? Zkontrolujte a nechte se inspirovat ke změně

Klasický prostor inspirovaný Skandinávií staví funkčnost nad estetiku. Ukážeme vám, jak zařídit ložnici podobnou skandinávským domům.

více