WallMuralia Blog

Blog - WallMuralia.cz

09.12.2020

Jaké nástěnné dekorace se osvědčí ve vaší kuchyni?

Kuchyně je místem, kde trávíme každý den spoustu času. Stále častěji se proto rozhodujeme pro nástěnné dekorace se zajímavým motivem a doplňky do kuchyně, které poskytují charakter, zdůrazňují styl a umožňují originální přístup k uspořádání. Které nástěnné ozdoby se nejvíce osvědčí v kuchyni? 

více
13.11.2020

Nápad na originální uspořádání atria

Předsíň je rozhodně nejvíce podceňovanou místností v celém domě. Proč je tak těžké rozhodnout o výzdobě předsíně? Předsíň, jak název napovídá, je často považována za přechodovou část domu a není jí věnována pozornost. To je běžná, ale rozhodně velká chyba při zařizování místností.

více
13.10.2020

Jak zvětšit svůj interiér, čili fototapety na posuvné dveře do předsíně

Zařídit předsíň je docela výzva. Problémem může být příliš velký prostor vzhledem k úloze této místnosti, nebo i příliš malý prostor, což je rozhodně častější. A i když předsíň není nejdůležitějším místem v domácnosti, právě zde vzniká první dojem!

více
10.09.2020

Přednosti skla nahrazujícího obklady v kuchyni, aneb skleněné kuchyňské panely

Po celá desetiletí jsme byli zvyklí na kuchyňské stěny obložené keramickými obklady. Mohlo by se zdát, že je to ideální řešení pro každý domov. A i když se nám všem tento typ provedení líbí, existují mnohem lepší řešení.

více
13.07.2020

Jak na renovaci bytu? Osvědčené a levné způsoby na krásné a módní uspořádání.

Levná renovace bytu? Zní to jako paradox, avšak nové a nenákladné uspořádání kuchyně nebo obývacího pokoje je trendem posledních let. Příznivci módních interiérů stále častěji hledají řešení, která za nízkou cenu dělají velký dojem. 

více
22.06.2020

Nejvíce přehlížená místa v kuchyni

Kuchyně je často skutečným srdcem mnoha domácností. Právě zde trávíme čas společným vařením, jíme nebo si povídáme u ranní kávy… Abychom se postarali o pohodovou výzdobu a zároveň příjemnou atmosféru v kuchyni, musíme si do této místnosti pořídit vkusné dekorace

více
08.06.2020

Obrazy vytištěné na plátně jsou perfektní pro klasické interiéry

Stává se bohužel často, že stěny krásně vyzdobených bytů zejí prázdnotou. Je to nevyužitý potenciál, protože nejde jen o vybavení domácnosti, také stěny vyžadují správnou výzdobu. Takto si také zpestříme naše životy. Pokud se chcete dívat na něco zajímavého, pak uděláte nejlépe, když si zavěsíte vkusný obraz na zeď!

více
27.05.2020

Které hodiny do kuchyně a jídelny

Kuchyň a jídelna jsou místnosti, které by měly stimulovat naši chuť k jídlu. Právě proto je jejich uspořádání nesmírně důležité. Doplňky, jako jsou např. ubrousky, ubrusy, nástěnné hodiny a závěsy, mají velký význam. 

více
22.05.2020

Nápady na nevšední výzdobu koupelny

Většina z nás přistupuje ke koupelně velmi pragmaticky. Ano, je to místnost, kde se staráme o specifické potřeby. Ale co dlouhé koupele, oblíbené rituály nebo domácí SPA? Trochu luxusu si zaslouží každý, proto by měla být koupelna zařízena tak, aby její výzdoba uvolňovala a relaxovala po náročném dni. 

více
24.04.2020

Nástěnné dekorace z vlastních fotografií – které volíme nejčastěji?

Není nic krásnějšího než možnost vrátit se ke vzpomínkám, které v nás vyvolávají pozitivní emoce. Svatba, narození dítěte, první společná dovolená, obhajoba diplomové práce – k takovým okamžikům se chceme vracet. 

více
14.04.2020

Moderní nástěnné dekorace s motivem jara

Jaro už je tady! Ptáci opět za oknem radostněji cvrlikají, slunce svítí silněji, den je delší a pupeny se na stromech začínají zelenat – jinými slovy, příroda se na jaře probouzí k životu. Toto jedinečné roční období je pro mnohé z nás tím nejoblíbenějším. 

více
03.04.2020

Jak si vybrat fototapetu na dveře do malých místností?

Aranžování malé místnosti je velkou výzvou. Jak výběr nábytku, doplňků, tak i fototapety na dveře by měl být pečlivě promyšlený. Cílem není se současným optickým rozšířením prostoru vyvolání v malé místnosti pocitu přeplněnosti. 

více