Blog - WallMuralia.cz

19.02.2024

Módní interiéry 2024 - 6 nejdůležitějších trendů, které osvěží váš prostor

Interiérový design nepřestává udivovat svými neustále se měnícími trendy. Tento rok je především o vytváření prostor, které jsou nejen esteticky příjemné, ale také rezonují s našimi osobními hodnotami a potřebami životního stylu.

více
12.12.2023

Jak vhodně vybrat obraz do kuchyně - praktické rady a inspirace

Vítejte ve světě barevných kuchyňských dekorací! Pokud hledáte ideální dekorativní prvek na zeď do kuchyně, jste na správném místě. Seznamte se s několika tipy a triky, které vám pomohou oživit stěny kuchyně nádhernou grafikou.

více
21.11.2023

Černá barva v interiéru - umění používat černou v aranžmá

Černá – odstín často vyhrazený pro večerní šaty, luxusní automobily a smokingy. Ale co se stane, když tento hluboký odstín ozdobí naše obytné prostory? Je něco nezapomenutelně magnetického na černé barvě v designu interiérů.

více
10.10.2023

Jak zařídit obývací pokoj funkčně a útulně - rady a inspirace

Není žádným tajemstvím, že obývací pokoj je srdcem a duší každého domova. Zde odpočíváme, bavíme se a vytváříme trvalé vzpomínky. Jak tedy formovat tento prostor tak, aby byl jak útulným přístavem, tak funkčním centrem?

více
12.09.2023

Co na stěnu místo barvy? Nápady a inspirace na kreativní dokončení stěny

Unavuje vás stále stejná malovaná stěna ve vašem domě?No, jste na správném místě! V tomto článku se podíváme na fantastické alternativy k tradičnímu malování stěn, které vašim pokojům dodají nový život.

více
02.08.2023

Japandi style - dokonalá kombinace japonského a skandinávského designu v interiéru

V tomto článku odhalíme základní prvky, které definují styl Japandi, ponoříme se do plynulé integrace přírody do interiérů a objasníme význam světla a prostoru při vytváření klidné a příjemné atmosféry. Navíc vám poskytneme praktické rady a inspiraci, jak začlenit styl Japandi do vašeho vlastního domova.

více
13.07.2023

Biofilní design ve vaší domácnosti - vnášení přírody do interiéru

V dnešním rychlém a technologiemi ovládaném světě je stále důležitější hledat způsoby, jak se znovu spojit s přírodou. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je biofilní design, koncept, který vnáší prvky přírody do domova a vytváří tak harmonický a omlazující životní prostor.

více
06.06.2023

Zajímavé nápady na stěny v obývacím pokoji

Obývací pokoj je srdcem domu, kde se scházíte s rodinou a přáteli, abyste si odpočinuli a relaxovali. Je důležité vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru, která odráží váš osobní styl. Jednou z oblastí, na kterou nelze při navrhování interiérů zapomínat, jsou stěny.

více
15.05.2023

Jak vyčistit obraz - odhalujeme tajemství zachování jeho krásy

Tato vzácná umělecká díla se mohou časem stát obětí neustálého pohybu prachu, špíny a dalších nepřátel z prostředí a postupně ztrácet svůj lesk a kouzlo. V tomto článku vás vezmeme na cestu světem uměleckého úklidu a odhalíme tajemství, jak oživit a uchovat fascinující krásu našich milovaných výtvorů.

více
18.04.2023

Jak si zařídit obývací pokoj v stylu boho? Barevné provedení, nábytek a doplňky

Jedním z častých problémů, kterým čelí ti, kdo se snaží do svého obývacího pokoje včlenit styl boho, je vytvořit ucelený vzhled, který nebude působit nepřehledně nebo chaoticky. V tomto článku vám poskytneme praktické tipy, jak vytvořit obývací pokoj v duchu boho, který bude v dokonalé rovnováze mezi eklektičností a pořádkem.

více
07.03.2023

Jaro doma - jak osvěžit interiér v pěti krocích

Jaro je skvělým ročním obdobím pro osvěžení a oživení vašeho domova veselými barvami, zelení a světlými látkami. Ducha ročního období můžete do svého domova vnést přidáním dekorativních prvků inspirovaných přírodou.

více
21.02.2023

Módní obývací pokoj v roce 2023 - jak přizpůsobit svůj domov nejnovějším trendům

Nejnovější designové trendy jistě dodají vašemu domovu moderní a elegantní vzhled. Ať už se chystáte na kompletní rekonstrukci, nebo jen chcete přidat pár sofistikovaných prvků, existuje mnoho inovací v oblasti designu prostoru, které vám pomohou dosáhnout požadovaného efektu.

více