WallMuralia Blog

Blog - WallMuralia

08.04.2020

Jak si vybrat fototapetu na dveře do malých místností?

Aranžování malé místnosti je velkou výzvou. Jak výběr nábytku, doplňků, tak i fototapety na dveře by měl být pečlivě promyšlený. Cílem není se současným optickým rozšířením prostoru vyvolání v malé místnosti pocitu přeplněnosti. Pomůžou nám s tím polepy na dveře s prostorovým efektem. 

více
24.03.2020

Nejoblíbenější motivy na kuchyňských skleněných panelech

Kuchyň je skutečným srdcem většiny domů a bytů. Právě zde každodenně s láskou připravujeme jídla pro sebe a celou rodinu. Aby vaření bylo ještě příjemnější, mnozí z nás si pro tuto místnost volí výrazné, pozitivně laděné dekorace.

více
17.02.2020

Nápad pro romantický interiér

Zajímá vás, co můžete vymyslet na Valentýna? Přemýšlíte nad tím, jak zapůsobit během schůzky? Nebo přemýšlíte nad vhodným dárkem? Takže, zaprvé, postarejte se o správný design interiéru. Valentýn to je láska, srdce, květiny a vše, co si spojujeme s romantikou.
Vhodnou atmosféru dosáhnete použitím mnoha moderních nás

více
31.12.2019

Nejmodernější trendy v designu interiéru v roce 2020

Fascinace starověkým Řeckem a Římem je jedním z trendů interiérů pro rok 2020. Důkazem toho je obrovské množství moderních dekorací právě v tomto stylu, které jsou k dispozici na mnoha přehlídkách. V našem obchodě najdete více než sto obrazů na plátně a jiných dekorací s vyhlídkovými místy nádherného Řecka. A k tomu ještě více<

více
18.12.2019

Vánoční narození - přemýšlejte o prezentaci a zdobení vašeho domova!

Vždy se divíme, jak můžeme připravit náš domov na tuto zvláštní dobu.
Tradice je pro nás důležitá - chceme, aby Vánoce přinášely tyto jedinečné pocity. Mají velmi rituální atmosféru, kterou nám chybí a kterou se snažíme každý rok znovu vytvářet.

více
12.11.2019

Recept na moderní kuchyň

Kuchyňský skleněný panel s motivem ovoce pomerančovníku pod vodou je ideálním příkladem moderního designu. Lesklé, tvrzené sklo vypadá na stěně zcela jinak, než nám všem známé obklady.
Díky nejvyšší kvalitě potisku vámi vybraný obraz vypadá jako živý.

více
07.10.2019

Podzimní nástěnné dekorace – je čas začít novou sezónu

Podzim je obdobím barev. Žluté, červené, šťavnaté pomeranče a hnědé barvy budou přítomny na našich nástěnných dekoracích, v kuchyních a obývacích pokojích. Podzim je vhodný čas na změnu – využijte proto nadcházející sezónu a obklopte se živými barvami, aby vás dobíjely energií po celou zimu. Často i jeden barevný d

více
23.07.2019

Obrazy na plátně – potištěné dekorace

Obrazy vytištěné na plátně canvas si spojujeme především s dekorací, díky které můžeme proměnit klasickou fotografii v obraz. Skutečně, díky technologii digitálního tisku můžete takto vytvářet nádherné fotoobrazy na plátně, které budou zobrazovat vaší oblíbenou fotografii.

více