Blog - WallMuralia.cz

12.09.2023

Co na stěnu místo barvy? Nápady a inspirace na kreativní dokončení stěny

Unavuje vás stále stejná malovaná stěna ve vašem domě?No, jste na správném místě! V tomto článku se podíváme na fantastické alternativy k tradičnímu malování stěn, které vašim pokojům dodají nový život.

více
02.08.2023

Japandi style - dokonalá kombinace japonského a skandinávského designu v interiéru

V tomto článku odhalíme základní prvky, které definují styl Japandi, ponoříme se do plynulé integrace přírody do interiérů a objasníme význam světla a prostoru při vytváření klidné a příjemné atmosféry. Navíc vám poskytneme praktické rady a inspiraci, jak začlenit styl Japandi do vašeho vlastního domova.

více
13.07.2023

Biofilní design ve vaší domácnosti - vnášení přírody do interiéru

V dnešním rychlém a technologiemi ovládaném světě je stále důležitější hledat způsoby, jak se znovu spojit s přírodou. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je biofilní design, koncept, který vnáší prvky přírody do domova a vytváří tak harmonický a omlazující životní prostor.

více
06.06.2023

Zajímavé nápady na stěny v obývacím pokoji

Obývací pokoj je srdcem domu, kde se scházíte s rodinou a přáteli, abyste si odpočinuli a relaxovali. Je důležité vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru, která odráží váš osobní styl. Jednou z oblastí, na kterou nelze při navrhování interiérů zapomínat, jsou stěny.

více
15.05.2023

Jak vyčistit obraz - odhalujeme tajemství zachování jeho krásy

Tato vzácná umělecká díla se mohou časem stát obětí neustálého pohybu prachu, špíny a dalších nepřátel z prostředí a postupně ztrácet svůj lesk a kouzlo. V tomto článku vás vezmeme na cestu světem uměleckého úklidu a odhalíme tajemství, jak oživit a uchovat fascinující krásu našich milovaných výtvorů.

více
18.04.2023

Jak si zařídit obývací pokoj v stylu boho? Barevné provedení, nábytek a doplňky

Jedním z častých problémů, kterým čelí ti, kdo se snaží do svého obývacího pokoje včlenit styl boho, je vytvořit ucelený vzhled, který nebude působit nepřehledně nebo chaoticky. V tomto článku vám poskytneme praktické tipy, jak vytvořit obývací pokoj v duchu boho, který bude v dokonalé rovnováze mezi eklektičností a pořádkem.

více
07.03.2023

Jaro doma - jak osvěžit interiér v pěti krocích

Jaro je skvělým ročním obdobím pro osvěžení a oživení vašeho domova veselými barvami, zelení a světlými látkami. Ducha ročního období můžete do svého domova vnést přidáním dekorativních prvků inspirovaných přírodou.

více
21.02.2023

Módní obývací pokoj v roce 2023 - jak přizpůsobit svůj domov nejnovějším trendům

Nejnovější designové trendy jistě dodají vašemu domovu moderní a elegantní vzhled. Ať už se chystáte na kompletní rekonstrukci, nebo jen chcete přidat pár sofistikovaných prvků, existuje mnoho inovací v oblasti designu prostoru, které vám pomohou dosáhnout požadovaného efektu.

více
12.12.2022

Jak zařídit dětský koutek?

Děti potřebují prostor k objevování a růstu a čas na hraní je důležitou součástí jejich dne. Chcete, aby vaše děti měly místo, kde mohou běhat a být samy sebou? Podívejte se na naše nápady, jak vytvořit doma jedinečný hrací koutek.

více
08.11.2022

Ložnice ve stylu glamour – způsoby, jak navrhnout luxusní prostor

Ložnice je jedinou místností v domácnosti, která je obvykle spojována s odpočinkem a pohodlím. Je to prostor, kam se uchylujeme od každodenního shonu, a proto je velmi důležité, aby byl navržen podle našeho vkusu. Speciálně pro milovníky této sofistikované estetiky jsme připravili malý návod, jak navrhnout ložnici ve stylu glamour.

více
14.10.2022

Květiny do ložnice. Nejlepší rostliny pro čištění vzduchu a zajištění zdravého spánku

Ložnice je místem, kde trávíme spoustu času a nabíráme sílu. Proto je velmi důležité navrhnout ji tak, aby nám poskytovala klidný a zdravý spánek. Rostliny, které čistí vzduch, jsou skvělým způsobem, jak zlepšit kvalitu vzduchu v ložnici, a tím i celkovou atmosféru místnosti.

více
15.09.2022

Zařizujeme pokoj pro kluka – uspořádání, inspirace, nápady

Plánujete změnit uspořádání pokoje svého dítěte? Víme, že navrhování chlapeckého pokoje je pro mnoho rodičů výzvou! Existuje mnoho věcí, které je třeba zvážit: jakou barvu by měly mít stěny? Jaké by mělo být ložní prádlo?

více