WallMuralia Blog

Blog - WallMuralia

17.02.2020

Nápad pro romantický interiér.

Zajímá vás, co můžete vymyslet na Valentýna? Přemýšlíte nad tím, jak zapůsobit během schůzky? Nebo přemýšlíte nad vhodným dárkem? Takže, zaprvé, postarejte se o správný design interiéru. Valentýn to je láska, srdce, květiny a vše, co si spojujeme s romantikou.
Vhodnou atmosféru dosáhnete použitím mnoha moderních nás

více
18.12.2019

Vánoční narození - přemýšlejte o prezentaci a zdobení vašeho domova!

Vždy se divíme, jak můžeme připravit náš domov na tuto zvláštní dobu.
Tradice je pro nás důležitá - chceme, aby Vánoce přinášely tyto jedinečné pocity. Mají velmi rituální atmosféru, kterou nám chybí a kterou se snažíme každý rok znovu vytvářet.

více
12.11.2019

Recept na moderní kuchyň

Kuchyňský skleněný panel s motivem ovoce pomerančovníku pod vodou je ideálním příkladem moderního designu. Lesklé, tvrzené sklo vypadá na stěně zcela jinak, než nám všem známé obklady.
Díky nejvyšší kvalitě potisku vámi vybraný obraz vypadá jako živý.

více
07.10.2019

Podzimní nástěnné dekorace – je čas začít novou sezónu

Podzim je obdobím barev. Žluté, červené, šťavnaté pomeranče a hnědé barvy budou přítomny na našich nástěnných dekoracích, v kuchyních a obývacích pokojích. Podzim je vhodný čas na změnu – využijte proto nadcházející sezónu a obklopte se živými barvami, aby vás dobíjely energií po celou zimu. Často i jeden barevný d

více
23.07.2019

Obrazy na plátně – potištěné dekorace

Obrazy vytištěné na plátně canvas si spojujeme především s dekorací, díky které můžeme proměnit klasickou fotografii v obraz. Skutečně, díky technologii digitálního tisku můžete takto vytvářet nádherné fotoobrazy na plátně, které budou zobrazovat vaší oblíbenou fotografii.

více
16.07.2019

Skleněné dekorace – moderní design

Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz częściej związane są minimalistycznym stylem, gdzie liczy się wolna przestrzeń, delikatne akcenty dekoracyjne i proste kształty. W ten trend doskonale wpisują się nowoczesne dekoracje na szkle.

více
09.07.2019

Hodiny na skle – zajímavá alternativa

Dříve byly hodiny ukazatelem bohatství a prestiže. Mohli si je dovolit bohatí měšťané, šlechta a aristokracie. Obvykle visely v obývacím pokoji, byly krásné, stylové, většinou v dřevěném krytu nebo stály na prádelníku anebo krbu. Časem se staly běžné, a samozřejmě i nepostradatelné.

více
02.07.2019

Skleněné panely do kuchyně – WOW efekt

Kdo má obývací pokoj s kuchyňským koutem, obvykle čelí vážné výzvě: kuchyň je součástí velké místnosti, ve které převládá nějaký styl, uspořádání a pořádek. Jak tedy zařídit kuchyňskou část, aby ladila s obývacím pokojem, nebyla dominantní a zároveň byla nádherná a nevšední.

více