Blog - WallMuralia.cz

16.08.2021

Jak zařídit malý pokoj pro dvě děti? Nápady a inspirace na uspořádání interiéru pro sourozence

Když je počet ložnic omezený, pak se společný pokoj pro děti stává nutností. Řekneme vám, jak uspořádat malou místnost, aby se stala funkčním místem pro odpočinek, učení a kreativní zábavu.

více
09.07.2021

Jak moderně vyzdobit předsíň – uspořádání a inspirace, které vás povzbudí ke změně!

Chodba je vizitkou celého domova. Je to první místnost, kterou hosté uvidí, proto je velmi důležité, aby byla navržena nejen funkčně, ale i reprezentativně. Předsíň má být stylovým vstupem do celého domu. Řekneme vám, jak vyzdobit vstupní halu tak, aby dokonale zapadla do výzdoby vaší domácnosti.

více
15.06.2021

Jak zařídit pokoj dítěte?

Uspořádání dětského pokoje je pro rodiče skutečnou výzvou, protože musí zajistit, aby byl atraktivní a zároveň plně funkční. Ať už pokoj patří chlapci nebo dívce, je důležité, aby prostor stimuloval představivost a umožňoval rozvoj jak malého dítěte, tak i dítěte ve školním věku.

více
18.05.2021

Jak zařídit ložnici ve skandinávském stylu? Zkontrolujte a nechte se inspirovat ke změně

Klasický prostor inspirovaný Skandinávií staví funkčnost nad estetiku. Ukážeme vám, jak zařídit ložnici podobnou skandinávským domům.

více
14.04.2021

Ozdobte svůj interiér samolepkami – nejoblíbenější motivy

Samolepky na zeď nejsou jen originální dekorací do dětského pokoje. Díky samolepkám nyní může váš nábytek získat druhý život. Jaké samolepky si vybrat?

více
11.03.2021

Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní?

V moderním stavebnictví se již nesetkáte s obývacím pokojem, který by nebyl otevřen do kuchyně. Toto řešení poskytuje nové možnosti uspořádání, zejména pokud je v bytě k dispozici obývací pokoj s kuchyní o výměře 25 m2. Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní tak, aby byl nejen trendy, ale i pohodlný? 

více
23.02.2021

Malá ložnice – moderní uspořádání a inspirace na módní výzdobu

Malá ložnice je těžký oříšek, pokud jde o vytvoření úspěšného a funkčního stylu interiéru. Za prvé, je třeba vzít v úvahu každý dostupný centimetr prostoru a maximálně jej využít, a co je důležité – využít jej také funkčně.

více
21.01.2021

Jak namontovat skleněné panely v kuchyni?

Keramické obklady byly vždy dobrým způsobem, jak zvýšit estetiku kuchyňských stěn. Zároveň byly velmi funkční. Dnes jejich úlohu přebírají skleněné panely. Odolné vůči poškrábání, tepelným šokům a vysokým teplotám, se také snadno čistí a jsou ideální alternativou běžných, natřených stěn.

více
09.12.2020

Jaké nástěnné dekorace se osvědčí ve vaší kuchyni?

Kuchyně je místem, kde trávíme každý den spoustu času. Stále častěji se proto rozhodujeme pro nástěnné dekorace se zajímavým motivem a doplňky do kuchyně, které poskytují charakter, zdůrazňují styl a umožňují originální přístup k uspořádání. Které nástěnné ozdoby se nejvíce osvědčí v kuchyni? 

více
13.11.2020

Nápad na originální uspořádání atria

Předsíň je rozhodně nejvíce podceňovanou místností v celém domě. Proč je tak těžké rozhodnout o výzdobě předsíně? Předsíň, jak název napovídá, je často považována za přechodovou část domu a není jí věnována pozornost. To je běžná, ale rozhodně velká chyba při zařizování místností.

více
13.10.2020

Jak zvětšit svůj interiér, čili fototapety na posuvné dveře do předsíně

Zařídit předsíň je docela výzva. Problémem může být příliš velký prostor vzhledem k úloze této místnosti, nebo i příliš malý prostor, což je rozhodně častější. A i když předsíň není nejdůležitějším místem v domácnosti, právě zde vzniká první dojem!

více
10.09.2020

Přednosti skla nahrazujícího obklady v kuchyni, aneb skleněné kuchyňské panely

Po celá desetiletí jsme byli zvyklí na kuchyňské stěny obložené keramickými obklady. Mohlo by se zdát, že je to ideální řešení pro každý domov. A i když se nám všem tento typ provedení líbí, existují mnohem lepší řešení.

více