Blog - WallMuralia.cz

16.05.2022

Bílá kuchyň – nápady, které ukazují, že neutrální barvy nikdy nevyjdou z módy

Bílá kuchyň je kvalita sama o sobě. Toto barevné schéma lze posunout libovolným směrem – od moderních uspořádání až po ty útulnější a klasičtější. Pomocí textur můžete vytvořit teplou a přátelskou rustikální kuchyni, nebo se rozhodnout pro něco elegantnějšího a odvážnějšího.

více
13.04.2022

Obývací pokoj v minimalistickém stylu – jak jej uspořádat?

Minimalismus vznikl jako reakce na přebytek věcí, které nedávají našemu životu žádnou hodnotu. Stále více lidí se rozhoduje pro minimalistické interiéry, aby se zbavili přebytků, které jen způsobují horší náladu. Každý z nás sní o chvíli relaxace po náročném dni. 

více
16.03.2022

Zařizujeme šedý obývací pokoj – jaké doplňky a vybavení oživí interiér?

Šedý design obývacího pokoje je oblíbenou volbou mnoha majitelů domů. Jedná se o velmi neutrální barvu, a proto se skvěle hodí do jakéhokoli uspořádání. Šedá je nejlepší odstín, pokud chceme, aby náš domov vypadal moderně a stylově.

více
26.11.2021

Kuchyně v průmyslovém stylu – jak ji zařídit?

Je čas na kompletní přestavbu kuchyně, nebo jen chcete osvěžit její vzhled? Možná právě jednoduchost a funkčnost průmyslové kuchyně vás osloví! Napovíme vám, jak v několika krocích vytvořit moderní atmosféru v průmyslové verzi.

více
16.08.2021

Jak zařídit malý pokoj pro dvě děti? Nápady a inspirace na uspořádání interiéru pro sourozence

Když je počet ložnic omezený, pak se společný pokoj pro děti stává nutností. Řekneme vám, jak uspořádat malou místnost, aby se stala funkčním místem pro odpočinek, učení a kreativní zábavu.

více
09.07.2021

Jak moderně vyzdobit předsíň – uspořádání a inspirace, které vás povzbudí ke změně!

Chodba je vizitkou celého domova. Je to první místnost, kterou hosté uvidí, proto je velmi důležité, aby byla navržena nejen funkčně, ale i reprezentativně. Předsíň má být stylovým vstupem do celého domu. Řekneme vám, jak vyzdobit vstupní halu tak, aby dokonale zapadla do výzdoby vaší domácnosti.

více
15.06.2021

Jak zařídit pokoj dítěte?

Uspořádání dětského pokoje je pro rodiče skutečnou výzvou, protože musí zajistit, aby byl atraktivní a zároveň plně funkční. Ať už pokoj patří chlapci nebo dívce, je důležité, aby prostor stimuloval představivost a umožňoval rozvoj jak malého dítěte, tak i dítěte ve školním věku.

více
18.05.2021

Jak zařídit ložnici ve skandinávském stylu? Zkontrolujte a nechte se inspirovat ke změně

Klasický prostor inspirovaný Skandinávií staví funkčnost nad estetiku. Ukážeme vám, jak zařídit ložnici podobnou skandinávským domům.

více
14.04.2021

Ozdobte svůj interiér samolepkami – nejoblíbenější motivy

Samolepky na zeď nejsou jen originální dekorací do dětského pokoje. Díky samolepkám nyní může váš nábytek získat druhý život. Jaké samolepky si vybrat?

více
11.03.2021

Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní?

V moderním stavebnictví se již nesetkáte s obývacím pokojem, který by nebyl otevřen do kuchyně. Toto řešení poskytuje nové možnosti uspořádání, zejména pokud je v bytě k dispozici obývací pokoj s kuchyní o výměře 25 m2. Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní tak, aby byl nejen trendy, ale i pohodlný? 

více
23.02.2021

Malá ložnice – moderní uspořádání a inspirace na módní výzdobu

Malá ložnice je těžký oříšek, pokud jde o vytvoření úspěšného a funkčního stylu interiéru. Za prvé, je třeba vzít v úvahu každý dostupný centimetr prostoru a maximálně jej využít, a co je důležité – využít jej také funkčně.

více
21.01.2021

Jak namontovat skleněné panely v kuchyni?

Keramické obklady byly vždy dobrým způsobem, jak zvýšit estetiku kuchyňských stěn. Zároveň byly velmi funkční. Dnes jejich úlohu přebírají skleněné panely. Odolné vůči poškrábání, tepelným šokům a vysokým teplotám, se také snadno čistí a jsou ideální alternativou běžných, natřených stěn.

více