Příroda - Fototapety díra 3D - Kámen

zmień kategorie

Když se díváme na dekoraci ve formě 3D díry ve zdi, nejčastěji vidíme krajinu, která není ohraničená obyčejným obrazovým rámem, ale roztřepenou, popraskanou cihlovou zdi. Vytváří to úžasný, unikátní efekt. Fascinuje, zajímá a poutá zrak.
Největší počet motivů na fototapetách 3D děr s krajinami tvoří samozřejmě krásné výhledy s rozmanitými krajinami. Skrze 3D díru můžeme vidět moře a oceány, písčité a skalnaté pláže, palmy na březích oceánů, ale také hory, jezera, nádherné vodopády. Jsou zde také motivy pro ty, kteří dávají přednost listnatým, jehličnatým lesům, jednotlivým stromům, loukám, levandulovým plantážím, mákům, slunečnicím, a také exotickým pohledům na džungli nebo savany se zvířaty na pozadí. Mnoho samolepek v podobě 3D díry zobrazuje krajiny v různých ročních obdobích a v různých barvách.
A protože krajiny jsou také dílem člověka, v naší galerii samolepicích tapet 3D děr z cihly s krajinami najdete rovněž díla navržená člověkem – mosty, mola, můstky, lodě a čluny, a také domy a části měst.