Platba a dodání z obchodu WallMuralia

V obchodu WALLMURALIA si můžete zvolit vhodnou platební metodu. Zboží posíláme prostřednictvím ověřených a bezpečných kurýrních společností.

Naše nabídka zahrnuje výrobky, které se zhotovují na základě individuálních objednávek. Doba realizace objednávky činí 3 až 5 pracovních dní, počítaných od potvrzení přijetí objednávky.
Při zadání objednávky můžete zvolit několik možností platby.

Upozorňujeme, že výše platby na dobírku by neměla přesáhnout 3 540 Kč. Objednávky nad tuto částku musí být uhrazeny v plné výši před zahájením procesu plnění.


PAYU – rychlá a bezpečná internetová platba z jakékoliv banky nebo kreditní karty. Vyberete-li si tuto metodu, budete přesměrováni na přihlašovací stránku vaší banky. Jakmile bude platba dokončena, objeví se finanční prostředky na našem účtu.


PAYPAL vyberte platbu přes PayPal a na konci procesu objednání budete přesměrováni přímo na PayPal. Pokud již jste zákazníkem PayPal, můžete se přihlásit pomocí svých uživatelských údajů a potvrdit platbu. Pokud jste novým zákazníkem PayPal, můžete se také přihlásit jako host nebo si vytvořit nový účet PayPal a poté potvrdit platbu.


Klasický převod – platbu můžete také provést prostřednictvím klasického bankovního převodu.

Číslo účtu pro platby:
Komerční banka, a.s.
k účtu: 123-9077830257/0100
IBAN: CZ0901000001239077830257
BIC / SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Český tisk s.r.o.
Jurečkova 643/20
Moravská Ostrava,
702 00 Ostrava


Platba na dobírku – za objednávku můžete také zaplatit přímo při převzetí balíku od kurýra společnosti GLS. Ujistěte se, že uvedená adresa je správná a obsahuje úplné informace nutné k doručení balíku. Věnujte také pozornost správnosti zadaného telefonního čísla pro kurýra.


Objednávky zasíláme prostřednictvím kurýrních společností. Každá zásilka je esteticky a bezpečně zabalena. Přepravní náklady se vypočítávají v okamžiku podání objednávky a automaticky se připočítávají k ceně objednávky. Částka nákladů na dodání závisí na objednávce – množství a rozměrů objednaných výrobků.