WallMuralia Blog

Ozdobte svůj interiér samolepkami – nejoblíbenější motivy

Ozdobte svůj interiér samolepkami – nejoblíbenější motivy

Samolepky na zeď nejsou jen originální dekorací do dětského pokoje. Díky samolepkám nyní může váš nábytek získat druhý život. Jaké samolepky si vybrat? Jaké vzory jsou v této sezóně v módě? Které samolepky si vybrat do ložnice a které do dětského pokoje?

Samolepky na zeď – proč stojí za to je koupit?

Samolepky na zeď jsou skvělou alternativou k tapetám. Jsou mnohem menší, snadno se lepí a jsou stejně odolné. Pokud se vám nechce do důkladné renovace, pak právě díky samolepkám získá váš interiér nový charakter a vy ušetříte čas. Samolepky na zeď mohou mít různé velikosti. V naší nabídce najdete také různé motivy, které se hodí téměř do každé výzdoby interiéru. Nástěnné samolepky jsou odolné vůči mechanickému poškození, vlhkosti a nestírají se. Jsou také mnohem dostupnější než tapety, takže než se rozhodnete pro změnu interiéru, naplánujte si také výběr doplňků. Možná zjistíte, že samolepka na zeď bude vypadat mnohem lépe, a to jak vizuálně, tak i finančně.

Jaké vzory samolepek budou v módě v sezóně jaro/léto 2021?

V sezóně jaro/léto 2021 budou na stěnách kvést květiny. Díky samolepkám na zeď s květinovými vzory bude obývací pokoj nebo ložnice jemnější a noblesnější. Květiny teď již nejen v květináčích svědčí o tom, že dekoratérské trendy se stále obracejí zpět k přírodě. Není divu, že v této sezóně budou v módě přírodní, ekologické materiály, barvy země a právě květinové kompozice.

samolepky na zed

Jaké samolepky budou originálním doplňkem do dětského pokoje?

Dětský pokoj je zvláštním a náročným místem pro výzdobu. Udělejte si čas a pečlivě naplánujte výzdobu tak, aby byl váš mrňousek nadšený. Jaké samolepky si vybrat do dětského pokoje? Jedinečné, nekonvenční, barevné. A právě takové jsou samolepky na zeď 3D díra, které snadno přilepíte na stěnu a interiér získá originální design. Trojrozměrné samolepky jsou stejně populární jako samolepky určené pro nábytek řady IKEA. Nábytek IKEA je neoddělitelným doplňkem dětského pokoje. Je odolný, trvanlivý a má nekomplikovaný design. Dominantními barvami dětského nábytku řady IKEA jsou světlé dřevo a bílá, a proto po dlouhé době používání vás může jeho vzhled omrzet. Chcete-li rychle a efektivně vnést novou energii do dětského pokoje, prohlédněte si nabídku samolepek určených pro nábytek řady: IKEA KURA BED a IKEA DUKTIG. Tyto samolepky jsou trvanlivé, odolné vůči mechanickému poškození a vlhkosti, potisky se nestírají ani po dlouhé době každodenního používání.

Jaké samolepky si vybrat do obývacího pokoje?

Samolepky na zeď v obývacím pokoji jsou jednou z nejzajímavějších dekorací, které do něj vnesou jedinečnou atmosféru. V letošní sezóně zvolte botanické a rostlinné motivy, které vdechnou interiéru jarní energii. Vsaďte na barvy, jako třeba cihlová, písková, šedá, tmavě modrá, vínová nebo olivová. Takový výběr barev uklidňuje, uvolňuje a učiní interiér útulnějším a pohodlnějším. Rostlinné motivy, jako třeba zelené rozložité listy doplní celou kompozici. Pokud je váš obývací pokoj zařízen v boho stylu, zvolte světlé barvy a samolepky na zeď se vzorem lapačů snů nebo peří.

samolepky na dvere

Dalším, také jedinečným nápadem na uspořádání obývacího pokoje, jsou samolepky na dveře. I když se takové řešení může zdát překvapivé, polep na dveře se osvědčí v případě, že vás omrzí design dveří nebo plánujete zcela změnit výzdobu. Myšlenka polepení dveří samolepkou na míru je dobrým způsobem, jak darovat dveřím druhý život.
Nástěnné samolepky a dveřní polepy jsou ověřené a rychlé způsoby na jarní změnu uspořádání. Pociťte tuto čerstvou energii a vychutnejte si potenciál, který tkví v detailech!


MALÁ LOŽNICE – MODERNÍ USPOŘÁDÁNÍ A INSPIRACE NA MÓDNÍ VÝZDOBU

JAK ZAŘÍDIT OBÝVACÍ POKOJ S KUCHYNÍ? 

Čtěte rovněž::
11.03.2021

Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní?

V moderním stavebnictví se již nesetkáte s obývacím pokojem, který by nebyl otevřen do kuchyně. Toto řešení poskytuje nové možnosti uspořádání, zejména pokud je v bytě k dispozici obývací pokoj s kuchyní o výměře 25 m2. Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní tak, aby byl nejen trendy, ale i pohodlný? 

více
23.02.2021

Malá ložnice – moderní uspořádání a inspirace na módní výzdobu

Malá ložnice je těžký oříšek, pokud jde o vytvoření úspěšného a funkčního stylu interiéru. Za prvé, je třeba vzít v úvahu každý dostupný centimetr prostoru a maximálně jej využít, a co je důležité – využít jej také funkčně.

více
21.01.2021

Jak namontovat skleněné panely v kuchyni?

Keramické obklady byly vždy dobrým způsobem, jak zvýšit estetiku kuchyňských stěn. Zároveň byly velmi funkční. Dnes jejich úlohu přebírají skleněné panely. Odolné vůči poškrábání, tepelným šokům a vysokým teplotám, se také snadno čistí a jsou ideální alternativou běžných, natřených stěn.

více
09.12.2020

Jaké nástěnné dekorace se osvědčí ve vaší kuchyni?

Kuchyně je místem, kde trávíme každý den spoustu času. Stále častěji se proto rozhodujeme pro nástěnné dekorace se zajímavým motivem a doplňky do kuchyně, které poskytují charakter, zdůrazňují styl a umožňují originální přístup k uspořádání. Které nástěnné ozdoby se nejvíce osvědčí v kuchyni? 

více