Obrazy vytištěné na plátně jsou perfektní pro klasické interiéry

Obrazy vytištěné na plátně jsou perfektní pro klasické interiéry

Stává se bohužel často, že stěny krásně vyzdobených bytů zejí prázdnotou. Je to nevyužitý potenciál, protože nejde jen o vybavení domácnosti, také stěny vyžadují správnou výzdobu. Takto si také zpestříme naše životy. Pokud se chcete dívat na něco zajímavého, pak uděláte nejlépe, když si zavěsíte vkusný obraz na zeď!

V moderně uspořádaných místnostech budou dokonale fungovat skleněné nebo akrylové obrazy s hladkými povrchy, zdůrazňující minimalistický styl. Klasické interiéry naopak vyžadují klasická řešení – proto doporučujeme obrazy tištěné na plátně. Koneckonců, žádný jiný materiál nenahradí strukturu tradičního tkaného malířského plátna. Je to dekoratérská klasika, která, ne bezdůvodně, je stálicí módy již po celá desetiletí.

Obrazy na plátně s vlastním jedinečným potiskem

Vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří jdou s dobou, a proto nabízíme okamžitě vytištěný obraz s jakoukoli grafikou. Obrazy malované barvami mají jistě svou vlastní atmosféru, ale neodráží s hyperrealistickou přesností naše fotografie. Naproti tomu tisk nám umožňuje na naší zdi pověsit svou oblíbenou rodinnou fotografii nebo nezapomenutelný západ slunce z nádherné dovolené... Je přece důležité vyzdobit si svůj dům tak, aby byl atraktivní nejen vizuálně, ale také evokoval krásné vzpomínky.

Vkusné obrazy vytištěné na plátně

Pokud však dáváte přednost tomu, aby vaše stěny zdobily spíše univerzální obrazy, doporučujeme široký výběr hotových grafik na plátně. Zvláště v tradičních nebo retro stylizovaných bytech jsou obzvláště oblíbené obrazy se zátiším, jemným květinovým motivem nebo vintage grafikou, které zdůrazňují sentimentální výzdobu domácnosti a poskytují jí jedinečnou atmosféru. Díky našim návrhům můžete originálně vylepšit svůj obývací pokoj, ložnici nebo chodbu – koneckonců každý interiér vyžaduje individuální hýčkání.

V závislosti na velikosti vašeho bytu jsme připravili obrazy tištěné na plátně v různých velikostech. Prostorné interiéry je vhodné vyzdobit velkými obrazy, a malé menšími, nechceme přece, aby naše dekorace příliš stísňovaly malé prostory anebo se ztratily na velké holé zdi. Naše obrazy tiskneme na přání zákazníka na výšku nebo na šířku, na plátnech o rozměrech od 50×100 do 70×140 – doufáme, že si každý bude moci vybrat ten správný formát, který dokonale zapadne do jeho stávajícího uspořádání interiéru.

Jsme přesvědčeni, že správně zvolený obraz vkusně vyzdobí jakoukoliv místnost. Je to rychlý a snadný způsob, jak vytvořit zajímavý design, a vzdát poctu tradičnímu malířskému umění. Použijte proto jak individuální projekty, tak i naše hotové grafiky.

___________________________________________________________________

NÁSTĚNNÉ DEKORACE Z VLASTNÍCH FOTOGRAFIÍ – KTERÉ VOLÍME NEJČASTĚJI?

NEJMODERNĚJŠÍ TRENDY V DESIGNU INTERIÉRU V ROCE 2020

 

Čtěte rovněž::
15.09.2022

Zařizujeme pokoj pro kluka – uspořádání, inspirace, nápady

Plánujete změnit uspořádání pokoje svého dítěte? Víme, že navrhování chlapeckého pokoje je pro mnoho rodičů výzvou! Existuje mnoho věcí, které je třeba zvážit: jakou barvu by měly mít stěny? Jaké by mělo být ložní prádlo?

více
10.08.2022

Jak udělat, aby malá místnost vypadala větší – tipy pro roztažení prostoru

Dobrou zprávou je, že optické zvětšení prostoru je mnohem jednodušší, než si myslíte! Ve skutečnosti jde o dovedné použití měřítka, světla a doplňků. Ukážeme vám několik triků, které stojí za to použít v místnosti, aby vypadala prostorněji.

více
12.07.2022

Jak sladit obývací pokoj s ložnicí? Chytré způsoby, jak vytvořit úspěšný projekt

Kombinace ložnice a obývacího pokoje má mnoho výhod. Jednou z hlavních je úspora místa. Díky dobře navržené místnosti budete mít stále svůj vlastní soukromý prostor, když ho budete potřebovat, a zároveň si budete užívat společnost ostatních ve svém obývacím pokoji. Jak spojit obývací pokoj s ložnicí na malé ploše?

více
13.06.2022

Jak uspořádat zeď s televizí? Zajímavé nápady pro prostor kolem televizoru

Stěny mají obrovský vliv na vzhled, styl, architekturu a funkci místnosti, a proto je jejich uspořádání velmi důležité. Chcete-li zjistit, jak co nejlépe využít své zdi, musíte vědět, co dokáží. Dnes se zaměříme na zeď s televizí! Její uspořádání může mít obrovský dopad na styl a funkčnost vašeho prostoru.

více