WallMuralia Blog

Které hodiny do kuchyně a jídelny

Které hodiny do kuchyně a jídelny

Kuchyň a jídelna jsou místnosti, které by měly stimulovat naši chuť k jídlu. Právě proto je jejich uspořádání nesmírně důležité. Doplňky, jako jsou např. ubrousky, ubrusy, nástěnné hodiny a závěsy, mají velký význam. Dodávají styl, oživují interiér a zlepšují náladu. V následujícím článku najdete několik informací o výběru nástěnné časomíry, která bude vyhovovat nejen vašim potřebám, ale i vašemu vkusu, a v důsledku bude každé jídlo skutečným požitkem pro vaše smysly.

Čtvercové hodiny na zeď v podobě cihly

Velmi módní, praktické a designové nástěnné hodiny s motivem cihly. Hodí se jak do interiérů zařízených v moderním, skandinávském stylu, tak i ve stylu vintage. Jsou univerzální a minimalistické. Je to poklona příznivcům klasické geometrie a fanouškům originálního uspořádání. Nekřiklavé, elegantně jednoduché a jemné se budou hodit do každé kuchyně a jídelny. A to zejména proto, že bílá barva těchto hodin vypadá prostě v moderních interiérech perfektně.

Hodiny s výhledem na oblohu

S čím si spojujete oblohu? S luxusem? Rájem? Relaxací? Všechno to můžete mít, pokud se rozhodnete investovat do nástěnných hodin s výhledem na mraky. Při pohledu na ně zjistíte nejen čas, ale také pocítíte blaženost, lehkost a uvolnění. Mraky působí totiž velmi prospěšné a relaxačně na naši mysl. Uklidňující barvy, hladké obrysy a jemné křivky. Určitě zvažte pořízení tohoto doplňku, má totiž uklidňující a utišující účinek.

Nástěnné hodiny s jablky

Jsou zde milovníci jablek? Pokud ano, nabízíme vám chutné hodiny do kuchyně se šťavnatými jablky. Při pohledu na tyto hodiny ihned pocítíte chuť ovoce. Jsou barevné, chutné a plné energie. Působí na smysly a stimulují představivost. Navíc vypadají velmi moderně a oživují interiér. Je to poklona pro milovníky přírody, výrazných barev a chutných doplňků.

Skleněné hodiny s králíkem

Není nutné mít domácího mazlíčka, abyste se dojali při pohledu na skleněné hodiny s motivem králíka. Jsou praktické, okouzlující a designérské. Ten, kdo má svého srstnatého mazlíčka nebo jen miluje zvířata, ví, že huňatý přítel, ať už živý nebo malovaný, zlepšuje náladu, rozveseluje a dodává energii. Při pohledu na chlupatého králíka není možné, abyste se neusmáli. Je to tudíž vynikající doplněk do jídelny, který, i když máte špatnou náladu, vyvolá při pohledu na malé a ušaté čtyřnohé zvířátko úsměv na vaší tváři. Hodiny s králíkem plní tedy nejen funkci časomíry, ale působí také terapeuticky – odstraňují negativní emoce, špatné myšlenky a smutné pocity.

Ovocné hodiny do kuchyně

Přestože nemáte dnes chuť na jídlo, pocítíte při pohledu na nástěnné hodiny s ovocným motivem chuť na sladké a šťavnaté občerstvení. Je to skvělý doplněk do kuchyně nebo jídelny. Nejenže stimuluje chuť k jídlu a ukazuje čas, ale také oživuje interiér a evokuje léto, a to dokonce i uprostřed zimy. Jsme si jisti, že tento typ doplňku se bude líbit všem, a to proto, že se hodí do kuchyně a jídelny zařízené v jakémkoliv stylu.

____________________________________________________________________

HODINY NA SKLE – ZAJÍMAVÁ ALTERNATIVA

RECEPT NA MODERNÍ KUCHYŇ

Čtěte rovněž::
13.11.2020

Nápad na originální uspořádání atria

Předsíň je rozhodně nejvíce podceňovanou místností v celém domě. Proč je tak těžké rozhodnout o výzdobě předsíně? Předsíň, jak název napovídá, je často považována za přechodovou část domu a není jí věnována pozornost. To je běžná, ale rozhodně velká chyba při zařizování místností.

více
13.10.2020

Jak zvětšit svůj interiér, čili fototapety na posuvné dveře do předsíně

Zařídit předsíň je docela výzva. Problémem může být příliš velký prostor vzhledem k úloze této místnosti, nebo i příliš malý prostor, což je rozhodně častější. A i když předsíň není nejdůležitějším místem v domácnosti, právě zde vzniká první dojem!

více
10.09.2020

Přednosti skla nahrazujícího obklady v kuchyni, aneb skleněné kuchyňské panely

Po celá desetiletí jsme byli zvyklí na kuchyňské stěny obložené keramickými obklady. Mohlo by se zdát, že je to ideální řešení pro každý domov. A i když se nám všem tento typ provedení líbí, existují mnohem lepší řešení.

více
13.07.2020

Jak na renovaci bytu? Osvědčené a levné způsoby na krásné a módní uspořádání.

Levná renovace bytu? Zní to jako paradox, avšak nové a nenákladné uspořádání kuchyně nebo obývacího pokoje je trendem posledních let. Příznivci módních interiérů stále častěji hledají řešení, která za nízkou cenu dělají velký dojem. 

více