Jak na renovaci bytu? Osvědčené a levné způsoby na krásné a módní uspořádání.

Jak na renovaci bytu? Osvědčené a levné způsoby na krásné a módní uspořádání.

Levná renovace bytu? Zní to jako paradox, avšak nové a nenákladné uspořádání kuchyně nebo obývacího pokoje je trendem posledních let. Příznivci módních interiérů stále častěji hledají řešení, která za nízkou cenu dělají velký dojem. Jaké jsou možnosti a na co si dát pozor, když chcete osvěžit svůj byt za málo peněz?

Renovace nábytku pomocí samolepek

Vhodně zvolené a dobře přilepené nábytkové polepy mohou zásadně změnit vzhled i velmi starého nábytku. Můžete jimi polepit celý nábytek nebo si zvolit jen některé povrchy, vybírat si z mnoha vzorů a barev, zkrátka – provádět jakékoli změny! Samolepicí nábytkový polep je jednoduchý a rychlý způsob, jak udělat ze starého nábytku úplně nový. A pokud si jen chcete udělat nějaký kus nábytku atraktivnějším, lehce jej obnovit nebo přizpůsobit, např. do dětského pokoje, rozhodněte se pro samolepky na šatní skříň. Trhákem jsou také samolepky na dveře, které udělají ze dveří významný dekorativní prvek v místnosti.

rekonstrukcia nabytku pomocou samolepiek

Nový vzhled kuchyně – jak osvěžit srdce domova?

I zde vám může znovu přijít s pomoci polep na kuchyňský nábytek který poskytne starým skříňkám nový módní vzhled. Ale toto není jediný způsob, jak dát kuchyni nový vzhled. Zvažte možnost natření dlažby speciální barvou nebo její pokrytí plovoucí podlahou. Také stěny lze obnovit nejen malováním, ale také výběrem správných obkladů do kuchyně na stěnu mezi skříňkami. Hitem posledních let jsou nástěnné hodiny s kuchyňskými motivy: moderní a skleněné, ideální pro udržení čistoty. Prostor nad jídelním stolem můžete zase vyzdobit samolepkami na zeď.

Fototapety do každého interiéru

Je to spolehlivý způsob, jak změnit každou místnost k nepoznání! Díky fototapetě může být vaše místnost útulná a získat nový ráz – romantický, dětský, kancelářský – a dokonce se může opticky zvětšit, pokud zvolíte prostorové fototapety. Existuje mnoho možností a nepřeberné množství vzorů uspokojí i ty nejnáročnější dekoratéry.

Oblečte své stěny – obrazy, samolepky, výzdoba

Jak změnit vizáž stěn rychle a za malé peníze? Nejen díky malování dosáhnete nejlepšího výsledku! Co se týče výzdoby zdi v obývacím pokoji, dokonale se osvědčí různé druhy obrazů nebo nástěnné hodiny – jsou nejen krásné, ale i praktické. Obrazy do obývacího pokoje mohou vytvořit zajímavou galerii, která se liší nejen stylem, ale i formou. Velmi módní je nástěnná výzdoba, např. se zvířecími motivy. Zpět jsou zase v módě i makramé.

obrazy samolepky vyzdoba

Naproti tomu v ložnici se perfektně osvědčí fotografie na plátně, např. rodinné, které vytvoří osobní a intimní atmosféru. Obrazy do ložnice si můžete vybrat ve formě prostorových dekorací nebo tradiční, se světlými a uklidňujícími motivy. Skvělým nápadem jsou také oblíbené v poslední době lapače snů, pro zavěšení na zeď nebo dveře. Jak je vidět, můžete levně, avšak působivě, osvěžit interiér a zároveň si pohrát s dekoracemi nebo se rozhodnout pro menší „facelift“ stěn. Obrazy na stěny, nábytkové polepy nebo samolepky na dveře to jsou maličkosti, díky nimž získá prázdná stěna charakter a starý nábytek dostane druhý život. Určitě stojí za to vyzkoušet vše, abyste si vytvořili svůj vlastní domov a užili si čas strávený doma.


 NEJVÍCE PŘEHLÍŽENÁ MÍSTA V KUCHYNI

 KTERÉ HODINY DO KUCHYNĚ A JÍDELNY

Čtěte rovněž::
15.09.2022

Zařizujeme pokoj pro kluka – uspořádání, inspirace, nápady

Plánujete změnit uspořádání pokoje svého dítěte? Víme, že navrhování chlapeckého pokoje je pro mnoho rodičů výzvou! Existuje mnoho věcí, které je třeba zvážit: jakou barvu by měly mít stěny? Jaké by mělo být ložní prádlo?

více
10.08.2022

Jak udělat, aby malá místnost vypadala větší – tipy pro roztažení prostoru

Dobrou zprávou je, že optické zvětšení prostoru je mnohem jednodušší, než si myslíte! Ve skutečnosti jde o dovedné použití měřítka, světla a doplňků. Ukážeme vám několik triků, které stojí za to použít v místnosti, aby vypadala prostorněji.

více
12.07.2022

Jak sladit obývací pokoj s ložnicí? Chytré způsoby, jak vytvořit úspěšný projekt

Kombinace ložnice a obývacího pokoje má mnoho výhod. Jednou z hlavních je úspora místa. Díky dobře navržené místnosti budete mít stále svůj vlastní soukromý prostor, když ho budete potřebovat, a zároveň si budete užívat společnost ostatních ve svém obývacím pokoji. Jak spojit obývací pokoj s ložnicí na malé ploše?

více
13.06.2022

Jak uspořádat zeď s televizí? Zajímavé nápady pro prostor kolem televizoru

Stěny mají obrovský vliv na vzhled, styl, architekturu a funkci místnosti, a proto je jejich uspořádání velmi důležité. Chcete-li zjistit, jak co nejlépe využít své zdi, musíte vědět, co dokáží. Dnes se zaměříme na zeď s televizí! Její uspořádání může mít obrovský dopad na styl a funkčnost vašeho prostoru.

více