WallMuralia Blog

Nápad pro romantický interiér

 

Nápad pro romantický interiér

Zajímá vás, co můžete vymyslet na Valentýna? Přemýšlíte nad tím, jak zapůsobit během schůzky? Nebo přemýšlíte nad vhodným dárkem? Takže, zaprvé, postarejte se o správný design interiéru. Valentýn to je láska, srdce, květiny a vše, co si spojujeme s romantikou.

Vhodnou atmosféru dosáhnete použitím mnoha moderních nástěnných dekorací.


Oslava Valentýna, navzdory své obrovské popularitě, každoročně získává nové příznivce.
Tento den je ideální příležitostí, jak ohromit naši druhou polovinu překvapením, které si bude dlouho pamatovat.
Svátek zamilovaných oslavte nejlépe v romantické atmosféře, kterou dosáhnete snadno pomocí skleněných obrazů. Ukažte té osobě, že vám na ní záleží, a vezměte ji třeba do Itálie, do Benátek. Skleněný fotoobraz „Benátky, Itálie“ vám umožní absolvovat tuto cestu a cítit se, jako byste byli na zamilované projížďce gondolou.

V naší galerii najdete nepředstavitelné množství přenádherných vzorů. A nejvyšší kvalita tisku zaručí, že vaše interiéry budou opět vzbuzovat obdiv a zvědavost.


Pokud hledáte neobvyklou dekoraci, pak se zcela určitě musíte seznámit s našimi 3D samolepkami vyvolávajícími dojem díry ve zdi. Tyto fototapety mohou nejen opticky zvětšit prostor, ale také poskytnout mu vhodný námět, asociaci. Naše prostředí má obrovský vliv na naše rozpoložení. Pokud jde o Valentýna, vřele doporučujeme motiv „Hrozny a víno“ a „Kréta Řecko“.

 

Dobrým nápadem je také uvařit si společně romantickou večeři. Vše lze provést v mnohem zajímavější a příjemnější atmosféře díky kuchyňským dekoracím. Několik svíček perfektně osvětlí červené květy růží na vašem skleněném prkénku a skleněném kuchyňském panelu. Koho by napadlo, že tak malé detaily by mohly přinést až tak velké změny?


Navštivte naši webovou stránku a zjistěte, co na vás čeká!

 

Čtěte rovněž::